Projektdeltagare

Spara favorit 17 feb februari 2016

Mittuniversitetet

Mer information: www.miun.se
Anna Sörensson, anna.sorensson@miun.se
Cecilia Dalborg, cecilia.dalborg@miun.se
Anne Pierre, anne.pierre@miun.se

Nord Universitetet

Mer information: www.nord.no
Jorunn Grande, jorunn.grande@nord.no
Børre Olsen, borre.olsen@nord.no

Coompanion

Mer information: coompanion.se/
Pelle Persson, pelle@coompanion.se
Jessica Ottosson, jessica.ottosson@coompanion.se
Anna O. Frestadius, anna.frestadius@coompanion.se

Mære landbrukssskole

Mer information: www.maere.no
Tove Hatling Jystad, tove-hatling.jystad@ntfk.no

Mid Sweden Science Park

Mer information: www.mssp.se
Pelle Simonsson, pelle.simonson@mssp.se

Proneo

Mer information: proneo.no
Paul Sverre Røe, paul.sverre.roe@proneo.no

Skjetlein Grønt kompetansesenter

Mer information: skjetleinkompetanse.no
Arve Lian, arve.lian@stfk.no

Steinkjer Næringsselskap

Mer information: steinkjer.net
Bodil Vekseth, bodil.vekseth@steinkjer.net

Torsta AB

Mer information:
Anna Beck-Friis, anna.beck-friis@torsta.se
Annsofi Collin, annsofi.collin@torsta.se