Projektdeltagare

Spara favorit 15 jun juni 2017

Här hittar du kontaktuppgifter till alla deltagare i projektet.

Mittuniversitetet

  Yvonne von Friedrichs
  E-post: yvonne.vonfriedrichs@miun.se
  Tfn: +46 (0)10 142 81 10

 

 

  Cecilia Dalborg
  E-post: cecilia.dalborg@miun.se
  Tfn: +46 (0)10 142 81 94

 

 

  Emelie Säterberg
  E-post: emelie.saterberg@miun.se
  Tfn: +46 (0)10 142 79 19

 

 

 

Nord Universitetet

  Britt Paula Mørkved, Høgskolelektor
  E-post: britt.p.morkved@nord.no
  Tfn: +47 916 06 033

 

 

  Gjermund Wollan
  E-post: gjermund.wollan@svt.ntnu.no
  Tfn: +47 481 14 216

 

 

Morten Stene
E-post: Morten.Stene@nord.no
Tfn: +47 481 19 607

  Geir Olav Knappe
  E-post: Geir.o.knappe@nord.no
  Tfn: +47 959 380 89

 

 

KBT (kompetansesenter for brukererfaring og tjensteutvikling)

  Karl Johan Johansen
  E-post: kjojohan@gmail.com
  Tfn: +47 950 82 226

 

 

Dagfinn Bjørgen
E-post: dagfinn.bjorgen@kbtmidt.no
Tfn:

Fosen Regionråd (Rissa Kommune)

  Hilde Anhanger Karlsen
 
E-post: hilde.karlsen@rissa.kommune.no
  Tfn: +47 980 09 605

 

 

Ove Vollan
E-post: ove.vollan@rissa.kommune.no
Tfn: +47 738 527 10

Torbjørn Dahle
E-post: torbjoern.dahle@rissa.kommune.no
Tfn: +47 938 70 094

Nasjonalparken næringshage (Oppdal og Rennebu kommune)

Tina Lihaug Selbækk
E-post: tina@nasjonalparkhagen.no
Tfn: +47 928 78 845

  Erik Flå
  E-post: erik@nasjonalparkhagen.no
  Tfn: +47 932 26 780

 

 

Nord-Trøndelag fylkeskommune

Sidsel Trønsdal
E-post: sidsel.tronsdal@ntfk.no
Tfn: +47 741 11 055

Leiv Eiriksson Nyskaping AS

  Bjørn Bratt
  E-post: bjorn.bratt@len.no
  Tfn: +47 924 014 24

 

 

Flyndra AS (Inderøy kommune)

  Anne Kathrine Oxaal
  E-post: anne.kathrine.oxaal@flyndra.no
  Tfn: +47 994 65 190

 

 

  Kjell Gulstad
  E-post: kjell.gulstad@flyndra.no
  Tfn: +47 926 17 712

 

 

  Even Kne
  E-post: even.kne@flyndra.no
  Tfn: +47 902 06 114

 

 

Høylandet kommune (og Norsk Revyfaglig Senter)

Kristin Lommo Almaas
E-post: kristin.almaas@hoylandet.kommune.no
Tfn: +47 995 46 051

  Anita Østby
  E-post: anita@revy.no
  Tfn: +47 971 886 06

 

 

 

Coompanion i Jämtland

  Pelle Persson
  E-post: pelle.persson@coompanion.se
  Tfn: +46 (0)70 210 15 80

 

  Anna Frestadius
  E-post: anna.frestadius@coompanion.se
  Tfn: +46 (0)70 210 15 80

 

 

  Jessica Ottosson
  E-post: jessica.ottosson@coompanion.se
  Tfn: +46 (0)70 311 20 57

 

 

Coompanion i Västernorrland

  Susanne Vinderå
  E-post: susanne.vindera@coompanion.se
  Tfn: +46 (0)70 591 19 93

 

 

  Sara Friberg
  E-post: sara.friberg@coompanion.se
  Tfn: +46 (0)70 692 33 68

 

 

  Kerstin Stickler
  E-post: kerstin.stickler@coompanion.se
  Tfn: +46 (0)76 834 05 50

 

 

Åkroken Business Incubator

  Cecilia Nordlund
  E-post: cecilia.nordlund@akroken.se
  Tfn: +46 (0)70 557 90 03

 

 

Jan Röhlander
  E-post: jan.rohlander@akroken.se
  Tfn: +46 (0)73 180 01 58

 

 

 

Östersunds kommun

  Hannele Lanner Johansson
  E-post: hannele.lanner.johansson@ostersund.se
  Tfn: +46 (0)63 14 46 89

 

 

Örnsköldsviks kommun

Jan Nyman
E-post: jan.nyman@ornskoldsvik.se
Tfn: +46 (0)70 216 09 85

Ann-Sofie Sjölund
E-post: ann-sofie.sjolund@ornskoldsvik.se
Tfn: +46 (0)660 886 31