Kontaktpersoner

Spara favorit 10 apr april 2019
logotyp samarbete musik- och ljuddesign

Här hittar Du programanvariga, lärare och studentsekreterare för kurserna som ingår i programmet.

Linnéuniversitetet

Percy Bergman, programansvarig, percy.bergman(at)lnu.se
Karin Hallgren, programansvarig, karin.hallgren(at)lnu.se
Marcus Knutsson, lärare, marcus.knutsson(at)lnu.se
Linus Johansson, lärare, linus.johansson(at)lnu.se
Ida Petersson, utbildningsadministratör, ida.petersson(at)lnu.se

Mittuniversitetet

Brian Johnston, programansvarig, brian.johnston(at)miun.se

Clara Jalmar, lärare, clara.jalmar(at)miun.se

Jan Thim, lärare, jan.thim(at)miun.se

Göran Thungström,lärare, goran.thungstrom(at)miun.se

Lotta Frisk, utbildningsadministratör, lotta.frisk(at)miun.se

Högskolan Dalarna

Johan Nordin, programansvarig, jno(at)du.se
Johnny Wingstedt, lärare, jwi(at)du.se
Kimmo Vuori, studieadministratör, studieadm(at)du.se

Sök till programmet

Programmet söker du på något av de tre lärosätena via antagning.se 

Kurserna ges sedan av alla tre lärosäten, men du måste vara inskriven på programmet på något av lärosätena.

Högskolan i Dalarna
Linnéuniversitetet logotyp