Här hittar Du programanvariga, lärare och studentsekreterare för kurserna som ingår i programmet.

Kontakt

Linnéuniversitetet

Martin Knust, programansvarig, martin.knust(at)lnu.se
Marcus Knutsson, lärare, marcus.knutsson(at)lnu.se
Linus Johansson, lärare, linus.johansson(at)lnu.se
Ida Petersson, utbildningsadministratör, ida.petersson(at)lnu.se

Mittuniversitetet

Brian Johnston, programansvarig, brian.johnston(at)miun.se

Clara Jalmar, lärare, clara.jalmar(at)miun.se

Göran Thungström,lärare, goran.thungstrom(at)miun.se

Lotta Frisk, Fakultetshandläggare, EKSexp(at)miun.se

Högskolan Dalarna

Johan Nordin, programansvarig, jno(at)du.se
Studieadministratör, support(at)du.se

Sök till programmet

Programmet söker du på något av de tre lärosätena via antagning.se 

Kurserna ges sedan av alla tre lärosäten, men du måste vara inskriven på programmet på något av lärosätena.