Arbetsgivarmingel ‑ information för arbetsgivare
På arbetsgivarminglet den 26 november har du som arbetsgivare möjlighet att möta våra studenter i en lugn och avslappnad miljö där samtalet är i fokus.
Praktisk information
Alla deltagande arbetsgivare får tillgång till en namnskylt. Ta gärna med visitkort eller annat material som visar hur studenter kan komma i kontakt med er efter eventet. Vi vill att samtalet ska stå i fokus under minglet, och därför undanber vi rollups, tävlingar och liknande inslag.
Intresseanmälan är öppen
Vill du träffa framtidens kompetens på vårt arbetsgivarmingel? Nu har ni möjlighet att skicka in en intresseanmälan för att delta. Fyll i formuläret nedan, varje arbetsgivare kan anmäla upp till två deltagare. Antalet platser är begränsat, och vi strävar efter en bredd av arbetsgivare från olika branscher och sektorer.